Mediaguru Academy

Mediaguru Academy je společný projekt mediálních nadšenců agentury Omnicom Media Group. Vytváříme prostor pro setkání silných myšlenek, kreativních nápadů a neotřelých inspirací.

O médiích a marketingu víme vše

Omnicom Media Group poskytuje služby v oblasti strategického plánování, nákupu médií i vyhodnocování efektivity realizovaných aktivit. Nabízí také marketingové poradenství, včetně managementu vaší firemní značky.
omnicommediagroup.cz
Nástroje PHD vám pomohou dosáhnout lepších výsledků kampaně. Do její tvorby zapojujeme stovky profesionálů z celého světa. PHD nástroje plánují i přímo ovlivňují celkové výsledky komunikace.
phdnetwork.cz
OMD vytváří pracovní postupy, které vedou k tvorbě inovativních a efektivních řešení v marketingové mediální komunikaci. Ke strategickému plánování komunikačních kampaní používá globální platformu OMNI.
omd.com
Hearts & Science je marketingová agentura, která klientům pomáhá orientovat se v komplexním světě. Jejím posláním je propojovat všechny marketingové praxe a pro klienty vypracovávat řešení nad rámec médií.
hearts-science.com

Zkušenosti z celého světa Skupina OMG je světovým gigantem na mediálním trhu

Pobočky Omnicom Media Group naleznete v 72 zemích světa. V České republice jsme aktuálními držiteli několika ocenění v oblasti kampaní a marketingu: AdWeek, MaM Global, Globální agentura roku, Agentura roku či certifikace celé agentury Googlem.
Pomáháme jednotlivcům i zavedeným značkám