Jak lidé hodnotí naše školení

V online prostředí je třeba držet se ve střehu a znát novinky, školení Mediaguru Academy to splnilo na výbornou. V příjemných tematických blocích oživilo v mojí paměti známé termíny a naučilo mě novým. Nejvíce jsem si užila část o inovativních novinkách – rozšířila mi povědomí o další části online světa. Děkuji za to :)

Veronika Staníčková Projektový Manager, Direct Pojišťovna

Omnicom Media Group zajišťuje pestrou paletu objektivních a aktuálních školení z oblasti marketingu. Perfektně vyškolení profesionálové vám předají aktuální informace a cenné rady, jak zlepšit, rozšířit, či upravit marketingovou komunikaci. Omnicom MediaGroup a její služby mohu vřele doporučit.

Ondřej Horký Specialista produktového managementu After Sales – Digitalizace, Online marketing, Porsche Česká republika s.r.o.

Absolvovala jsem I. ročník Mediaguru Academy a velmi se mi líbila celková organizace, profesionalita řečníků i srozumitelnost podání těžko uchopitelných témat. Každý z řečníků měl jiskru a byli zábavní. Dávám všem nejlepší hodnocení.

Eva Šťovíčková Aftersales Communication Manager Czech Republic/Slovakia, Renault

Mediaguru Academy nám připravila interaktivní školení Community Management, které bylo vedeno zkušenou odbornicí z praxe. Nejprve jsme obdrželi základní znalostní rámec, ten jsme následně aplikovali na konkrétních případech a diskutovali odlišnosti v přístupech k jednotlivým reakcím. Přednášející vytvořila přátelskou a inspirativní atmosféru, která nám pomohla doplnit si pohled na jednotlivá témata. Školení pomohlo nejen komunitním manažerům, ale i klientům, kteří nyní dokážou správně nastavit směr, kterým se má charakter komunikace s diskutujícími ubírat. Můžu jen doporučit.

Vít Sukal International Marketing ŠKODA AUTO a.s.